🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Polo Shirt Red Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 363989 |
$106.58
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Red Size L—
$106.58
More Images







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Red Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 363989 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 363989 |
























