
Men's Embroidered Logo Sweatshirt Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 369363 |
Original: $179.85
-65%$179.85
$62.95More Images








Men's Embroidered Logo Sweatshirt Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 369363 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 369363 |
























