
Men's Embroidered Logo Sweatshirt Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 369821 |
Original: $106.58
-65%$106.58
$37.30More Images







Men's Embroidered Logo Sweatshirt Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 369821 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 369821 |
























