
Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 369197 |
Original: $113.24
-65%$113.24
$39.63More Images







Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 369197 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 369197 |
























