🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362385 |
$93.26
Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size S—
$93.26
More Images









Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362385 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362385 |
























