
Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 45.5cm |
| SKU | 362400 |
Original: $53.29
-65%$53.29
$18.65More Images







Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 45.5cm |
| SKU | 362400 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 45.5cm |
| SKU | 362400 |
























