🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 366971 |
$27.98
Original: $79.93
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size S—
$79.93
$27.98More Images







Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 366971 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 366971 |
























