
Men's Equestrian Knight Polo Shirt Charcoal Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 337227 |
Original: $99.92
-65%$99.92
$34.97More Images







Men's Equestrian Knight Polo Shirt Charcoal Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 337227 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 337227 |
























