🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Detachable Hood Gilet Brown Size IT 48 / M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Comes With | Branded Hanger |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 358412 |
$389.34
Original: $1,112.40
-65%Men's Gg Supreme Detachable Hood Gilet Brown Size IT 48 / M—
$1,112.40
$389.34More Images







Men's Gg Supreme Detachable Hood Gilet Brown Size IT 48 / M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Comes With | Branded Hanger |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 358412 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Comes With | Branded Hanger |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 358412 |
























