
Men's Graffiti Reversible Hoodie Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Couple very minor rhinestones missing on the left corner and next to the clasp. |
| SKU | 369305 |
Original: $153.21
-65%$153.21
$53.62More Images
















Men's Graffiti Reversible Hoodie Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Couple very minor rhinestones missing on the left corner and next to the clasp. |
| SKU | 369305 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Couple very minor rhinestones missing on the left corner and next to the clasp. |
| SKU | 369305 |
























