🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Halstock Gilet Orange Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 355129 |
$88.59
Original: $253.12
-65%Men's Halstock Gilet Orange Size S—
$253.12
$88.59More Images












Men's Halstock Gilet Orange Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 355129 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 355129 |
























