
Men's Horseferry Print Jeans Blue Size Waist 32"
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 358824 |
Original: $173.19
-65%$173.19
$60.62More Images








Men's Horseferry Print Jeans Blue Size Waist 32"
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 358824 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 358824 |
























