🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lappe Gilet Navy Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 359896 |
$479.60
Men's Lappe Gilet Navy Size 1 / S—
$479.60
More Images









Men's Lappe Gilet Navy Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 359896 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 359896 |
























