
Men's Location Print Sweatshirt Grey Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 358423 |
Original: $186.51
-65%$186.51
$65.28More Images







Men's Location Print Sweatshirt Grey Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 358423 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 358423 |
























