🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Patch Jeans Blue Size IT 52 / UK 36
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 91cm |
| SKU | 340659 |
$273.10
Men's Logo Patch Jeans Blue Size IT 52 / UK 36—
$273.10
More Images








Men's Logo Patch Jeans Blue Size IT 52 / UK 36
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 91cm |
| SKU | 340659 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 91cm |
| SKU | 340659 |
























