
Men's Logo Print Hoodie Black Size XXL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 363404 |
Original: $233.14
-65%$233.14
$81.60More Images







Men's Logo Print Hoodie Black Size XXL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 363404 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 363404 |
























