
Men's Logo Wool Scarf Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 186cm |
| Width | 34.5cm |
| SKU | 352438 |
Original: $153.21
-65%$153.21
$53.62More Images





Men's Logo Wool Scarf Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 186cm |
| Width | 34.5cm |
| SKU | 352438 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 186cm |
| Width | 34.5cm |
| SKU | 352438 |
























