
Men's Maxi Sonny Horseferry Belt Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 44cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 325334 |
Original: $179.85
-65%$179.85
$62.95More Images











Men's Maxi Sonny Horseferry Belt Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 44cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 325334 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 44cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 325334 |
























