🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Medium Triomphe Canvas Backpack Black
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 38cm |
| Width | 33.5cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 348833 |
$456.95
Original: $1,305.57
-65%Men's Medium Triomphe Canvas Backpack Black—
$1,305.57
$456.95More Images







Men's Medium Triomphe Canvas Backpack Black
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 38cm |
| Width | 33.5cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 348833 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 38cm |
| Width | 33.5cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 348833 |
























