
Men's Monogram Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Two pin holes on the lower front and one on the left shoulder. |
| SKU | 367741 |
Original: $33.31
-65%$33.31
$11.66More Images









Men's Monogram Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Two pin holes on the lower front and one on the left shoulder. |
| SKU | 367741 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Two pin holes on the lower front and one on the left shoulder. |
| SKU | 367741 |
























