🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Blue Size IT 48 / UK 32
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 362026 |
$142.22
Original: $406.33
-65%Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Blue Size IT 48 / UK 32—
$406.33
$142.22More Images










Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Blue Size IT 48 / UK 32
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 362026 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 362026 |
























