🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Nova Check Crossbody Bag Brown
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Missing original zip pull, replacement one has been provided. |
| SKU | 365088 |
$146.54
Men's Nova Check Crossbody Bag Brown—
$146.54
More Images











Men's Nova Check Crossbody Bag Brown
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Missing original zip pull, replacement one has been provided. |
| SKU | 365088 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Missing original zip pull, replacement one has been provided. |
| SKU | 365088 |
























