🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Nova Check Logo Hoodie Black Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 370632 |
$97.92
Original: $279.77
-65%Men's Nova Check Logo Hoodie Black Size L—
$279.77
$97.92More Images










Men's Nova Check Logo Hoodie Black Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 370632 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 370632 |
























