
Men's Nova Check Swim Shorts Beige Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 370444 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images








Men's Nova Check Swim Shorts Beige Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 370444 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 370444 |
























