🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Paint Splatter Shorts Multi-Coloured Size XS
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Multi-Coloured |
| Waist | 30cm |
| Inner Leg | 11cm |
| Comments | Drawstring is missing. |
| SKU | 369148 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Men's Paint Splatter Shorts Multi-Coloured Size XS—
$179.85
$62.95More Images










Men's Paint Splatter Shorts Multi-Coloured Size XS
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Multi-Coloured |
| Waist | 30cm |
| Inner Leg | 11cm |
| Comments | Drawstring is missing. |
| SKU | 369148 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Multi-Coloured |
| Waist | 30cm |
| Inner Leg | 11cm |
| Comments | Drawstring is missing. |
| SKU | 369148 |
























