🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Bomber Jacket Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354316 |
$119.90
Men's Plaque Logo Bomber Jacket Black Size M—
$119.90
More Images







Men's Plaque Logo Bomber Jacket Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354316 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354316 |
























