
Men's Plaque Logo Polo Shirt Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 353703 |
Original: $79.93
-65%$79.93
$27.98More Images








Men's Plaque Logo Polo Shirt Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 353703 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 353703 |
























