
Men's Puffer Gilet Black Size IT 46 / S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 363992 |
Original: $233.14
-65%$233.14
$81.60More Images







Men's Puffer Gilet Black Size IT 46 / S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 363992 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 363992 |
























