
Men's Strental Long Sleeve Shirt Navy Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360615 |
Original: $159.87
-65%$159.87
$55.95More Images







Men's Strental Long Sleeve Shirt Navy Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360615 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360615 |
























