
Men's Stripe Trim Jumper Black Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 368456 |
Original: $186.51
-65%$186.51
$65.28More Images








Men's Stripe Trim Jumper Black Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 368456 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 368456 |
























