
Men's Tb Logo Print Hoodie White Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 355232 |
Original: $233.14
-65%$233.14
$81.60More Images







Men's Tb Logo Print Hoodie White Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 355232 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 355232 |
























