🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tilton Check Shorts Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 25cm |
| SKU | 361652 |
$186.51
Men's Tilton Check Shorts Grey Size L—
$186.51
More Images







Men's Tilton Check Shorts Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 25cm |
| SKU | 361652 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 25cm |
| SKU | 361652 |
























