🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Alligator Distressed Jumper Pink Size S
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 369393 |
$48.96
Original: $139.88
-65%Women's Alligator Distressed Jumper Pink Size S—
$139.88
$48.96More Images








Women's Alligator Distressed Jumper Pink Size S
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 369393 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 369393 |
























