
Women's Check Embossed Bag Pink
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 335371 |
Original: $166.53
-65%$166.53
$58.29More Images












Women's Check Embossed Bag Pink
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 335371 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 335371 |
























