
Women's Check Olympia Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 334649 |
Original: $599.50
-65%$599.50
$209.82More Images














Women's Check Olympia Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 334649 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 334649 |
























