
Women's Check Print Leggings Beige Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Leggings |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 68cm |
| SKU | 367675 |
Original: $153.21
-65%$153.21
$53.62More Images








Women's Check Print Leggings Beige Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Leggings |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 68cm |
| SKU | 367675 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Leggings |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 68cm |
| SKU | 367675 |
























