
Women's Checkered Jumper Beige Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 368449 |
Original: $199.83
-65%$199.83
$69.94More Images








Women's Checkered Jumper Beige Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 368449 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 368449 |
























