🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Classic Box Bag Red
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 15cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 366879 |
$519.57
Women's Classic Box Bag Red—
$519.57
More Images













Women's Classic Box Bag Red
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 15cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 366879 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 15cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 366879 |
























