🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Daria Small Handbag Green
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 338757 |
$130.56
Original: $373.02
-65%Women's Daria Small Handbag Green—
$373.02
$130.56More Images













Women's Daria Small Handbag Green
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 338757 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 338757 |












