🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's See By Chloé Joan Small Bag Beige
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 365717 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Women's See By Chloé Joan Small Bag Beige—
$179.85
$62.95More Images
















Women's See By Chloé Joan Small Bag Beige
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 365717 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 365717 |












