🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Small Drew Bag Beige
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 16cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Small scuff on the flap. |
| SKU | 308284 |
$74.60
Original: $213.15
-65%Women's Small Drew Bag Beige—
$213.15
$74.60More Images












Women's Small Drew Bag Beige
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 16cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Small scuff on the flap. |
| SKU | 308284 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 16cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Small scuff on the flap. |
| SKU | 308284 |












