🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Drew Small Bag Tan
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Tan |
| Height | 16cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Minor tarnishing to the hardware. |
| SKU | 331344 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Women's Drew Small Bag Tan—
$179.85
$62.95More Images












Women's Drew Small Bag Tan
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Tan |
| Height | 16cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Minor tarnishing to the hardware. |
| SKU | 331344 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Tan |
| Height | 16cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Minor tarnishing to the hardware. |
| SKU | 331344 |












