🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Canvas Gilet Beige Size IT 40 / UK 8
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368330 |
$235.47
Original: $672.77
-65%Women's Gg Supreme Canvas Gilet Beige Size IT 40 / UK 8—
$672.77
$235.47More Images







Women's Gg Supreme Canvas Gilet Beige Size IT 40 / UK 8
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368330 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368330 |
























