
Women's Haymarket Check Handbag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 368940 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images












Women's Haymarket Check Handbag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 368940 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 368940 |
























