🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Horseferry Motif Mini Pocket Bag Grey
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Grey |
| Height | 26cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 345760 |
$406.33
Women's Horseferry Motif Mini Pocket Bag Grey—
$406.33
More Images







Women's Horseferry Motif Mini Pocket Bag Grey
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Grey |
| Height | 26cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 345760 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Grey |
| Height | 26cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 345760 |
























