
Women's Lamberth Hobo Two Way Handbag Green
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Green |
| Height | 26cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 335373 |
Original: $199.83
-65%$199.83
$69.94More Images












Women's Lamberth Hobo Two Way Handbag Green
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Green |
| Height | 26cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 335373 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Green |
| Height | 26cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 335373 |
























