🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Large Classic Panier Basket Bag Beige
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 29cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 364532 |
$226.15
Original: $646.13
-65%Women's Large Classic Panier Basket Bag Beige—
$646.13
$226.15More Images












Women's Large Classic Panier Basket Bag Beige
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 29cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 364532 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 29cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 364532 |
























