🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Logo-Appliquéd Varsity Jacket Blue Size IT 38 / UK 6
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Wool |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 369624 |
$235.47
Original: $672.77
-65%Women's Logo-Appliquéd Varsity Jacket Blue Size IT 38 / UK 6—
$672.77
$235.47More Images









Women's Logo-Appliquéd Varsity Jacket Blue Size IT 38 / UK 6
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Wool |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 369624 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Wool |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 369624 |
























