🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Logo Button Cargo Mini Skirts Blue Size UK 6
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | UK 6 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 40cm |
| Comments | Size 25 |
| SKU | 367704 |
$74.60
Original: $213.15
-65%Women's Logo Button Cargo Mini Skirts Blue Size UK 6—
$213.15
$74.60More Images






Women's Logo Button Cargo Mini Skirts Blue Size UK 6
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | UK 6 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 40cm |
| Comments | Size 25 |
| SKU | 367704 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | UK 6 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 40cm |
| Comments | Size 25 |
| SKU | 367704 |
























