
Women's Logo Patch Down Jacket Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346865 |
Original: $379.68
-65%$379.68
$132.89More Images







Women's Logo Patch Down Jacket Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346865 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346865 |
























